چیلر تهویه آب خنک با کمپرسور رفت و برگشتی

برای مطلع شدن از موجودی و قیمت
با ما تماس بگیرید
09121519431
نام تجاری:
شاید این موارد را هم دوست دارید
هیچ موردی یافت نشد
توضیحات

تولید چیلرهای آبی اسکرو در شرکت تهویه، طیف تناژی گسترده ای از 36 تا 308 تن تبرید واقعی برای گاز R22 و از 35 تا 276 تن تبرید واقعی برای گاز R134a را شامل شده که ادوات مکانیکی و کنترلی آنها از جدیدترین برندهای معتبر اروپایی می باشد.

این چیلرها جهت کار با دو مبرد R134a و R22 طراحی و ساخته شده و به صورت آب خنک تولید وعرضه می شوند. تمامی چیلرها به طور کامل در کارخانه مونتاژ، سیم کشی، شارژگاز، تست و آماده برای نصب در محل مورد نظرمی شوند. هر چیلر، شامل چند مبدل حرارتی پوسته لوله، یک یا دو کمپرسور اسکرو، شیر انبساط الکترونیکی یا ترموستاتیکی و لوله کشی کامل مبرد می باشد. همچنین خط مایع، شامل ادواتی از قبیل شیر شارژ، فیلتر درایر، شیر سلنوئید، شیشه بازدید، نمایشگر رطوبت و … می باشد.

طیف تناژی گسترده ای از  ۱۹ تا ۱۶۹.۴ تن برای چیلرهای آب خنک و ۱۶.۸ تا ۱۴۸.۳ تن برای چیلرهای هوا خنک در ۴۴ درجه فارنهایت دمای خروجی آب سرد و ۸۵ درجه فارنهایت دمای آب ورودی کندانسور و دمای کندانس ۱۲۰ درجه فارنهایت.
دو مدار تبرید یکسان
تمامی چیلرهای TAHVIEH در کارخانه مونتاژ، تست و با R22 شارژ شدند.
تمامی چیلرهای آب خنک (TWC) تهویه به مدت 100 ساعت در شرایط واقعی کار و تست می شوند.
واحد نمایش چرخه تبرید (پانل نمودار تقلید) عملکردها و خطاهای عملیاتی را در هر چرخه نشان می دهد.
طراحی و تولید مطابق با کیفیت TAHVIEH مطابق با الزامات قابل اجرا استانداردهای ANSI و ARI.
کنترل کننده دیجیتال دمای آب سرد حداکثر دمای دقیق آب را فراهم می کند. تابلوهای برق و کنترل کارخانه سیم کشی شده و کاملا تست شده است.

تهویه همچنین توانایی ساخت چیلرهایی با ظرفیت های بالاتر از ۲۰۰ تن را دارد.

تامین کننده مسئول ONE – تهویه خطوط کاملی از دستگاه های خنک کننده آب، دستگاه های هواگیر ایستگاه مرکزی، واحدهای بسته بندی خنک کننده، کنترلرها و کویل های کانالی و همچنین واحدهای فن کویل را تولید می کند. مالک با یک تامین کننده مسئول برای تمام تجهیزات تهویه مطبوع خود سود می برد.

ادامه مطلبShow less
نظرات
هنوز هیچ نظری ثبت نشده است

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم