چیلر هیگر رفت و برگشت سری زئوس

چیلر رفت و برگشتی سری زئوس با مبرد‌های R۲۲ و۴۰۴A به صورت تکمدار و دو مدار و ۴ مدار با کمپرسور‌های سیلندرپیستونی  بیتزر و فراسکلو، دورین، رفکامپ، بوک در رنج مایی گسترده زیر صفر و بالای صفر تولید می‌گردند. چیلر‌های  رفت و برگشتی سری زئوس با مبرد R۴۰۴A برای خنک‌سازی اینلین کلبکول یا مایع مشایه در رنج دمایی ۲۵- الی۳- درجه سانتی گراد است به عنوان چیلرزیرصفرکاربرد دارد. همچنین چیلرهای  رفت و برگشتی  سری زئوس با مبرد R۲۲ برای خنک‌سازی ماده واسط که عموماً آب و اینلن کیلکول است در رنج دمای ۲۰-الی ۱۵+ درجه سانتی گراد به عنون چیلر صنعتی کاربرد دارد.
ادامه مطلبShow less
برای مطلع شدن از موجودی و قیمت
با ما تماس بگیرید
09121519431
نام تجاری:
شاید این موارد را هم دوست دارید
هیچ موردی یافت نشد
توضیحات

 ظاهر بدنه دستگاه: شاسی یدنه بسیار مقاوم و به نحوی طراحی شده‌اند که محیط های سخت صنعتی بدون هیچ مشکلی طول عمر بالا داشته باشند تابلو برق دارای دو درب کاملاً مجزا IP۵۴ است که تجهیزات اصلی آن مانند کنتاکتور‌ها و کلید‌های اصلی از برند اشنایدر رو مدار دارد ایمنی در طراحی کاملاً ملاحضه شده است به نحوی که برای هر کمپرسور هر فن ویاهر قطعه دیگریک کنتاکتو ر و یک کلید حرارتی به کار رفته است. اقلامی همچوم ترانس ایزوله، محافظجان کنترل جریان و نیز به صورت تکمیلی تابلو برق چیلر‌های سری زئوس وجود دارند.کندانسور چیلر‌های  رفت و برگشتی سری زئوس از نوع هوا خنک که با لوله‌های ایزوله  و محافظ جان  ساخته می‌شود تمامی کندانسور‌ها براساس شرایط سخت گرمسیری و صنعتی صورت پذیرفته است.

کاربرد چیلر رفت و برگشتی سری زئوس: در کل چیلر‌های صنعتی رفت و برگشتی زئوس در صنایع مختلف از جمله نوشابه‌سازی و شیمیایی و پلاستیک و کیک و شکلات، باطری‌سازی و نیروگاهی و چاپ و بسته‌بندی و فولاد و پیروشیمی و… این چیلر‌ها با توجه به استفاده از کمپرسور‌های سیلندر پیستونی بسیار مقاوم و مناسب برای مکان‌های صنعتی هستند برای اطلاعات بیشتر سری چیلر‌های زئوس می‌توانید به مقالات مراجعه فرمایید و برای مطالعه مشخصات فنی هر مدل می‌توانید از PDF وجود در این صفحه استفاده نمایید.

علت نام گذاری چیلر رفت و برگشتی سری زئوس:نام زئوس بر گرفته از اساطیر  یونان باستان می‌باشد زئوس پادشاه خدایان و سخت جان‌ها بود است به هیمن خاطر به علت استفاده از کمپرسور‌ها تعمیر پذیری سیلندر پیستونی و سخت جانی این کمپرسور‌ها که در چیلر‌های زئوس ازنام زئوس استفاده  شده است.

ادامه مطلبShow less
نظرات
هنوز هیچ نظری ثبت نشده است

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم