چیلر هیگر مینی چیلر سری ریما

مینی چیلر سری ریما با مبردهای R134A   و R407C با کمپرسور های اسکرال کوپلند و دانفوس با فن آسیال 8CM به صورت دو کمپرسور در یک مدار تولید می گردند
ادامه مطلبShow less
برای مطلع شدن از موجودی و قیمت
با ما تماس بگیرید
09121519431
نام تجاری:
شاید این موارد را هم دوست دارید
هیچ موردی یافت نشد
توضیحات
ظاهر بدنه دستگاه: مینی چیلر سری ریما دارای طراحی بسیار فشرده است  و فضای کمی را اشغال می کند تابلو برق دو درب با IP54 وتجهیزات اصلی برپایه برند اشنایدر است. اوپراتور از نوع پوسته و لوله به صورت تکمدار به همراه اکسپنشن الکترونیک است. نوع قرار گیری کندانسور به صورت Vشکل است.
کاربرد مینی چیلر ریما: در کل مینی چیلر سری ریما یک سیستم تهویه بسیار لوکس برای واحد های مسکونی یا دستگاه های صنعتی است که به طور جداگانه نیازمند واحد سرمایشی هستند، مینی چیلر ریما مناسب ساختمان های لوکس یا دستگاه هایی با حساسیت های بالا است.برای اطلاعات بیشتر از سری مینی چیلر های ریما می توانید به بخش مقالات مراجعه فرمایید و برای مطالعه  مشخصات فنی هر مدل مینی چیلر های می توانند از PDF موجود در این صفحه استفاده نمایید.
علت نام گذاری مینی چیلر ریما: ریما مادر خدایان  روم و یونان باستان و نمادشکوه وعظمت و تجمل گرایی است به نحوی که اغلب بین دو رشیر یا سواربر ارابه که شیر ها آن را می کشیدن کوهین نشده است . با توجه بهاستفاده این مینی چیلر ها در خانه های کولس که نام این سری از این خدای باستانی  اقتباس شده است.
ادامه مطلبShow less
نظرات
هنوز هیچ نظری ثبت نشده است

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم