چیلر هیگر اسکرال سری هارمونیا

چیلر اسکرال هارمونیا با مبردهای R۲۲ و R۴۰۷C به‌صورت تک مدار و دو مدار با کمپرسورهای اسکرال از برندهای کوپلند و دانفوس TUNDEM&TRIO یا DUADRO درهر مدار نصب و طراحی می‌گردد در این سری چیلر در هر مدار به اعضا یک کمپرسور، کنترل ظرفیت وجود دارد هماهنگی و ساعت کارکرد مشابه در کمپرسورها در طولانی‌مدت از ویژگی این سری است.
ادامه مطلبShow less
برای مطلع شدن از موجودی و قیمت
با ما تماس بگیرید
09121519431
نام تجاری:
شاید این موارد را هم دوست دارید
هیچ موردی یافت نشد
توضیحات

ظاهر بدنه دستگاه: شاسی و بدنه دستگاه بسیار زیبا طراحی‌شده است و هم‌زمان دارای مقاومت بالا و استقامت زیادی در مقابل شرایط جوی نامناسب دارد تابلو برق دارای دو درب کاملاً مجزا و IP ۵۴ است.همه چیلرهای سری هارمونیا مجهز به اواپراور پوسته ولوله‌اند (Shell and tube) او اپراتورهای پوسته ولوله کارایی قابل‌اطمینانی دارند به خصوص با توجه به شرایط ایران که از مایعات عمدتاً آب حاوی ناخالص را تضمین می‌کند.کندانسور چیلر از نوع هوا خنک و متناسب با شرایط گرمسیری با نرم‌افزارهای teehnisole طراحی‌شده‌اند. استفاده از لوله داخل شیاردار و فین‌های موجود سینوسی به همراه لبه‌های کنگره‌ای باعٍث‌افزاریش راندمان کندانسور می‌شود.

کاربرد چیلر اسکرال سری هارمونیا:در کل چیلرهای اسکرال هارمونیا مناسب ساختمان‌های مسکونی، اداری و تجاری است دارای صدا و لرزش که دارای کنترل ظرفیت در هر مدار چیلر است. برای اطلاعات بیشتر ازسری چیلرهای اسکرال هارمونیا می‌توانید به بخش مقالات مراجعهفرمایید و برای مطالعه مشخصات فنی هر مدل می‌توانید از pdf وجود در این صفحه استفاده نمایید.

علت نام‌گذاری چیلر اسکرال سری هارمونیا:نام هارمونیا در اساطیر یونان، ایزد بانو جاویدان و هماهنگی بوده است با توجه به تعداد کمپرسور در هر مدار و ایجاد هارمونی و هماهنگی بین کمپرسورها و مدارات در این سری چیلرها هارمونیا نام‌گرفته است.

ادامه مطلبShow less
نظرات
هنوز هیچ نظری ثبت نشده است

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم